eniyibebek-anne-ve-babalar-icin-hayatta-kalma-rehberi
Ana Sayfaİnceleme YorumEğitici Yapboz Puzzle Oyuncak Toptoys İnceleme

Eğitici Yapboz Puzzle Oyuncak Toptoys İnceleme

Bebekler İçin Yapboz Ama...

Eğitici yapboz puzzle oyuncak ararken Toptoysun bu ürünü karşıma çıktı. İnternet sitelerinde 0-24 ay olarak geçiyor. Ama bu ürün 3 YAŞ İÇİN! Düşünce tasarım çok güzel. Çok beğenerek uygun fiyata aldık. Ama gel gelelim bu ürünün de bizce eksiklikleri yok değil.

bebek icin yapboz oyuncak oneri
eğitici yapboz puzzle oyuncak toptoys i̇nceleme 5

Temel Özellikleri

Toptoys’un bu ürünü 8 hayvandan ve bu hayvanların desenleri olan bir temel tahta parçasından oluşuyor. Fiyat olarak düşününce dünyanın en kaliteli eğitici yapboz puzzle oyuncağını beklemiyorduk. Düşünce olarak da çok iyi. 1 yaş üzeri bebekler için bu eğitici yapboz puzzle, ilk yapboz için güzel bir fikir yani bir hayvanın desenine göre parçaları yerleştirmek… Fakat gel gelelim parçaların kesim şekli bence yanlış olmuş. Mesela görseldeki uğur böceği parçasına baktığımızda üst köşesinin çok sivri olduğunu farkettik. 1 yaş civarındaki bebekler için bu durum bence tehlikeli olabilir. Mesela Allah korusun bebek gözüne temas ettirebilir. Ki Ürünün arka sayfasında ürün 3 yaş ve üzeri olarak geçiyor sayın satıcılar!

egitici oyuncak puzzle toptoys
eğitici yapboz puzzle oyuncak toptoys i̇nceleme 6

Eğitici YapBoz Malzeme Yapısı

bebek oyuncagi yorum
eğitici yapboz puzzle oyuncak toptoys i̇nceleme 7

Toptoys’un eğitici yapboz oyuncağının malzeme yapısına baktığımızda ise mdf gibi ahşap parçasının üzerine etiket gibi ince görseller yapışmış. kendi kendine sökülmüyor ama o da ne bizim ufaklık parçalardan birini (diş çıkarma aşamasında olduğu için) dişlerinin arasında ıslatmış ve hemen parçanın köşesindeki görselin kağıdını kızımızın ağzında bulduk. Bunun için de diş çıkarma aşamasını geçmiş 3 yaşını bitirmiş bebekler için bu ürün daha uygun. Allah Allah bu ürün kızımız için uygun mu derken ürünün etiketine bakıp ne görelim? 3 Yaş ve üzeri için uygundur diyor, Boğulma tehlikesi diyor vs…! (+3 yaş olduğunu sonradan farkettik sağolsunlar!)

Sonuç

oyuncak toptoys urun bilgi etiketi
eğitici yapboz puzzle oyuncak toptoys i̇nceleme 8

Eğitici yapboz olarak tasarımını ve fikri çok beğendik. Ama riskleri yüzünden kesinlikle 3 yaş ve üzeri, yetişkin gözetiminde kullanmayı öneriyoruz. Şimdilik 3 yaşımızı heyecanla bekliyoruz 🙂 Toptoys Bil Bakalım Kime Ait Hayvanlar Ahşap Puzzle CS-7040 Fiyat olarak da 33.18 TL civarında almıştık sanırım. Ürünün internet fiyatı için buraya tıklayabilirsiniz. Yeni ürün incelemelerimizde buluşmak üzere 😉

KANZ Yürüme Arkadaşı İnceleme Yazımız…

En İyi Bebek Telsizi Yazımız İçin Tıklayınız…

Yalçın
Yalçınhttps://www.eniyibebek.com/
"Eniyibebek.com" yazarı...Ailesine aşık bir baba...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER YAZILAR

En Yeni Yorumlar

Toptoys Bil Bakalım Kime Ait Hayvanlar Ahşap Puzzle düşünce yapısı ile alınabilir. Ama unutmayın bu ürün +3 yaş ve üzeri için uygundur. Malzeme kalitesini biraz daha yükseltmeliler.Eğitici Yapboz Puzzle Oyuncak Toptoys İnceleme