eniyibebek-anne-ve-babalar-icin-hayatta-kalma-rehberi
Ana SayfaEn İyi Bebek ÜrünleriBebek Giyim Markaları Listesi 2024

Bebek Giyim Markaları Listesi 2024

En İyi 16 Bebek Giyim Markası

Bebek giyim markaları listesini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Hem ülkemizde hem de dünya çapında faaliyet gösteren en iyi bebek giyim markaları listesi hangileri sorusunun cevabı bu yazımızda. Bebek giyim markaları listesinde kaliteli ve ünlü marka önerileri olacak. Listede pahalı veya uygun fiyatlı markalar diye ayrım yapmadan sizlere sunduk. Sizlerin tavsiyesi doğrultusunda listemiz sürekli güncel kalacak. En iyi bebek giyim markaları listesi hakkındaki deneyimlerinizi ve yorumlarınızı en alttaki “yorumlar” sekmesine yazmaktan çekinmeyin. Yerli ya da yabancı, en kaliteli, en iyi bebek giyim markaları listesi burada.

Türkiye’deki En İyi Bebek Giyim Markaları Listesi

Türkiye’nin en iyi bebek bakım markası aşağıdaki markalardır. Ülkemizde faaliyet gösteren aktif bebek giyim markalarını listeledik. Aşağıdaki tüm bebek giyim markalarının internet alışveriş siteleri mevcuttur. Eklenmesini istediğiniz bebek giyim markaları varsa lütfen bize yazın. Sizin favoriniz hangi bebek giyim markası?

Civil

Civil Çocuk Dünyası bebek giyim markası, İstanbul Kartal Cevizli’ de bulunmaktadır. 1996 yılında 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kurulmuştur.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, 650 markaya ait yaklaşık 42000 çeşit ürünü bizlerin beğenisine sunmaktadır. Bebek giyim markaları listesinde ülkemizde yer alan Civil’in yurt içinde 70, yurt dışında 9 mağazası ve 2000’den fazla çalışanı vardır.

Türkiye’nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası “hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli” sloganıyla ülkemize hizmet vermeye devam ediyor.

E-Bebek

Bir baba olan Halil Erdoğmuş’un bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu bebek üzerine olan sitesi, 2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

Ebebek, bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen ve bebeğini büyüten bilinçli ailelere ihtiyaç duydukları her türlü bilgi, hizmet ve dostluğu sunmak için yola çıkmış ve sonrasında bebek bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin hızlı, pratik ve uygun koşullarda teminini sağlamak için Ebebek‘i geliştirmiştir. Ebebek, bebek ürünleri alışverişi konusunda Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliğini taşımaktadır. Ebebek, kaliteli ve uygun fiyatlı bebek giyim markaları listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Ebebek, bebek sahibi olan aileleri Bebeveynler olarak tanımlamıştır. Ebebek çalışanlarını sadece satış yapan kişiler olarak görmemekte ve onları satış danışmanı ya da müşteri temsilcisi diye isimlendirmemektedir. Onları, uzmanlıklarını ve ilgilerini paylaşan birer bebekologlar olarak görmektedir. Ebebek markası, bebek giyim markaları listesinde bir hayli popüler olan bir markadır.

Bebeveyn, gelişim sürecine eşlik eden, öğrenerek ilgilenen kişidir.

Joker

Bebek giyim markaları listesinde Joker markası “Gülümseriz, Gülümsetiriz, Ulaşılabiliriz, Bilgiliyiz ve Pratiğiz” kelimeleriyle kendilerini tanıtıyor.

Alışverişin başından sonuna kadar, yakın ilgimiz ve gülümseyen yüzleriyle yanımızda olacaklarını söylüyorlar. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunma vaadinde bulunuyorlar. İnternet siteleriyle ve sayısı her geçen gün artan mağazalarıyla ülkemizde gün geçtikçe daha popüler oluyorlar hep yanınızdayız.

Panço

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılına kadar uzanır. Eminönü Sultanhamam’da toptan satış ile maceraları başlamıştır. 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açmıştır. 38 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiştir. “Hem kaliteli hem de sağlıklı üretim.” hedefiyle yoluna devam etmiştir.

Panço, 40 yılda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, en kaliteli bebek giyim markaları listesine girmiş ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

Soobe

Soobe markası “Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda!” sloganıyla bebek giyim markaları listemizde bulunuyor.

Soobe markasının hikâyesi, işte tam da yeni nesil çocukların hikayesi. Soobe nesli, “duygu ve düşüncelerini özgürce dile getirebilen, kendilerini ifade edebilen doğuştan dijital yeniçağın nesli” olarak ifade ediliyor. 

0-12 yaş arası çocukların kendi stillerini bulacakları, kendilerini ifade edebilecekleri bir dünya yaratmak istemişler. İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performanslar olan, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış tek mağazacılık konsepti Soobe’yi, Dünya ve Türkiye’de çocuk modasının öncü markası olarak yeniden tasarlamışlar. 

Soo baby markası ile bebek ürünlerinde modayı dahil etmişler. Soobe nesli için yaratılmış Soo baby, hızlı, akıllı, trendleri takip eden, sizin gibi düşünebilen, tamamen bebek ürünü odaklı, güvenilir ve yüksek kaliteli bir marka. 0-12 yaş aralığı için oyun saatlerine farklılık ve renk katacak oyuncaklar Soobe’de mevcut. 0-12 yaş için tekstilden, aksesuara, farklı temaları taşıyan, sezon boyunca yenilenen koleksiyonlarla sürekli trendleri takip edebilirsiniz.

H&M

En güzel bebek giyim markaları listesinde sırada H&M var. Sürdürülebilir bir şekilde harika tasarımları herkesin kullanımına sunma arzumuzla hareket eden bir marka ailesiyiz diyor. Birlikte insanlara ilham almalarını ve kendi kişisel tarzlarını ifade etmelerini sağlayan ve daha döngüsel bir şekilde yaşamayı kolaylaştıran moda, tasarım ve hizmetler sunuyorlar.

Söylemeden geçemeyeceğim H&M markasının bebek ürünleri bizim en beğendiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Yaş aralığı bebeğimizin boyu ve kilosuyla tam uyuyor. Kalıpları tam oluyor. Her aile bebek giyiminde sürekli yıkama derdinde oluyor. Sürekli yıkamadan geçmesine rağmen bebek kıyafetlerinde bir çekme ya da bozulma görmedik. Şiddetle tavsiye ederiz.

Breeze

Breeze markası Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 25 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye’nin öncü firmalarından biridir.

Breeze Girls ve Breeze Boys markası ile dünya pazarında en iyi bebek giyim markaları listesinde önemli bir yere sahip olan firma tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip ediyor. 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini bizlere sunuyor. Zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Carter’s & OshKosh

Bebek giyim markaları listesinde bulunan Carter’s “nesilden nesile bebekleri giydiriyoruz” sloganıyla karşımıza çıkıyor. Günün en erken saatlerinde, soğuk kış günlerinde, yazın sıcağında, uykusuz gecelerde, her an bebeklerin rahat etmesini sağlayarak, dünya annelerinin güvendiği markalardan biridir. Carter’s bir Amerikan Markasıdır.

1865 yılında, kalite ve yenilikçilik mirası üzerine kurulmuş Carter’s, dünyanın önde gelen çocuk giyim, uyku giyim, hediye ve aksesuar markaları arasında bulunuyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli desenleri, yüksek kaliteye sahip sağlıklı ürün yapısı, vücuda en iyi oturan, annelerin zevkine hitap eden detayları ile Carter’s ikonik tasarımları, minikleri rahat ettiriyor.

Bebeği hırpalamadan ve kolayca giydirmek için esnek yaka özelliğine sahip body’ler, boynunu sıkıştırmayacak korumalı fermuar, nikel içermeyen çıtçıtlı bodyler ve kendiliğinden ayaklı tulumlar gibi ürünlere sahipler. Hayatın içinde yaşayan anlara uygun rahatlatıcı çözümler ve tasarımlar ürettiği için, Carter’s koleksiyonları, nesiller boyu ailelerin güvenini kazanmaya devam ediyor.

Zara

Zara bebek giyim markası olarak listemize giren en önemli şirketlerden biridir. Tıpkı diğer markalar gibi bebek giyiminde Zara markasını da şiddetle önermekteyim. Zara markası, bebek giyiminde daha çok moda ve kalite yönüyle ön plana çıkıyor. Yine ailemizde bebeğimiz için çok kullandığımız bir markadır kendileri. Bebeğinizin stil sahibi ve tarz bir bebek gibi görünmesini, kaliteli ve rahat olmasını istiyorsanız şiddetle Zara’nın ürünlerini denemenizi öneririz.

İdil Baby & Mamino

İdil Baby bebek giyim markaları listesinde bulunuyor. İdil Baby&Mamino markası tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başladığı 1984 yılını takip eden ilk 15 senede yabancı markalar için üretim yapmıştır. Bu süreçten sonra 1998 yılında kendi markaları olan idilbaby’yi yarattılar. 0-2 yaş bebeğinin temel ihtiyaçlarını karşılayan Idilbaby’e, 2004 yılında Mamino katıldı.Şık pantalonlar, cool ceketler, birbirinden güzel elbiseler Mamino etiketiyle 2004’ten bugüne  0-6 yaş arası  tarz sahibi bebeklerle buluşuyor.

İdil Baby&Mamino bebek giyim markaları, bebeklerinin dış görünüşü kadar sağlığına da önem veren anneler için özenle hazırlanan kıyafetlerin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan, kanserojen madde, AZO ve fitalat gibi zararlı maddeler içermeyen aksesuarlardan üretiliyor.

2014 yılında Idilbaby ve Mamino markalarımızla yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimi, modern üretim ve satış tesisleri ve dünyaya ihraç ettiği üstün kaliteleriyle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında bulunuyorlar.

Türkiye çapında 20 mağazası bulunan bebek giyim markası İdil&Mamino, deneyimli kadrosu ve online satış ekibi ile kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için sizleri bekliyor…

Benetton

Benetton yeni doğan giyim ürünleri, son derece rahat pamuklu kumaşlarıyla bebeğinizi huzurla giydirmenize olanak sağlıyor. Bebek giyim markaları listesinde Benetton sade renkleri ve eğlenceli desenleriyle dikkat çekiyor. Yeni doğan giysileri, Benetton kalitesiyle minikleri keyifle giydirmenizi kolaylaştırıyor.

1965 yılında Treviso eyaletindeki Ponzano Veneto’da kurulan Benetton Group, başlıca uluslararası pazarlarda United Colors of Benetton ve Sisley markaları ile faaliyet göstermektedir. Sosyal sorumluluk her zaman Benetton Group’un DNA’sının bir parçası olmuş. Şirket kendisini sınırları, ten rengini, dili ve siyasi ve dini inançları aşan evrensel bir mesajın taşıyıcısı haline getirmiştir.

Tchibo

Bebek giyim markaları listesinde bulunan Tchibo’nun başarı hikâyesi 1949 yılında Hamburglu bir tüccar olan Max Herz’in posta ile yanında pratik kavanozlarla ya da mutfak bezleri ile kahve gönderimi fikriyle başlamış. Almanya’da Tchibo kısa zamanda en çok tüketilen kahve markası oldu. Yani Tchibo bir alman markasıdır. Zamanla ev, dekorasyon, moda ve spor koleksiyonlarıyla gelişmiş ve büyümüş. Bebek giyim markaları listesine dahil olmuş. Günümüzde dünya çapında 1.000’den fazla mağazası bulunan Tchibo’nun ilk mağazası, 1955 yılında Hamburg’da açıldı. Bunu Avrupa ülkelerindeki 9 adet internet mağazası takip etti. Bugün Tchibo, müşterilerine her hafta yeni bir koleksiyon sunuyor. “Her zaman farklı, her zaman yeni” sloganını kullanıyorlar.

Babymall

Babymall markası, toplamda 15.000 m2 alanıyla Avrupa’nın En Büyük Bebek Alışveriş merkezidir. Doğum öncesi ve sonrası süreçte anneler, anne adayları ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi annelerin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla Şubat 2014’de Ankara’da açılmış. Ankara’da İstanbul Yolu ve Çukurambar semtlerinde hizmet vermektedir.

İçerisinde anne ve anne adayları için eğitim ve seminer alanı, misafirlere hizmet verecek olan Baby Cafe, bebek ve çocuklar için oyun alanları, emzirme odası ve bay bayan mescit bulunan BabyMall İstanbul Yolu Alışveriş Merkezinde 300 araçlık büyük bir otoparkla hizmet veriyor.

Bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, beşik, oyun parkları, yürüteçler, mama sandalyesi gibi araç gereç ürünlerinden biberon ve emziklere, oyuncaklardan, telsiz ve akülü arabalara, sağlıklı yaşam ürünlerinden bebek giyim tekstil ve bebek odası mobilyasına kadar geniş yelpazede yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahip mağazada, prematüre bebekler için özel bir bölüm de yer alıyor. Doğal olarak bebek giyim markaları listesine rahatlıkla dahil oluyor.

Marks And Spencer

Marks And Spencer markası, Birleşik Krallık’ta ve uluslararası olarak Gıda, Giyim ve Ev dahil olmak üzere kendi etiket işlerine odaklanan, bir İngiliz Markasıdır. Bugün, Birleşik Krallık’ta ve 62 ülkede, dünya çapında 1.519 mağaza ve 44 web sitesinden yüksek kaliteli, çok değerli kendi markalı ürünler satan bir işletmedir. Ülkemizde de popüler bebek giyim markaları listesinde olan Marks And Spencer, ürün tasarımları ve kalitesiyle her zaman dikkat çekiyor.

Welcome Baby

Welcome Baby Markası, Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun üyelerindendir. 70 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, bebek giyim markaları listesinde yer alarak tecrübesini, Welcome Baby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2014 yılının Mayıs ayında kurulan Welcome Baby, bu kısa zamanda fiziki mağazaları ve E-Ticaret sitesi ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.  Sürekli gelişmekte olan Welcome Baby, ilk mağazasını Mart 2015 tarihinde açmıştır.

Lc Waikiki

LC Waikiki şirketi 1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulmuştur. Toptan satış amaçlı bir marka olarak ticari hayatına başlamıştır. Paris’te kurulup tescil edilen LC Waikiki, ilk etapta t-shirt ve sweatshirt tasarımları ile dikkat çekmiştir. Zaman içerisinde markanın kurucu iki ortağının ayrılmasıyla birlikte LC Waikiki, tek hissedar olarak George Amouyal’a geçmiştir. LC Waikiki’nin üreticisi ve aynı zamanda Türkiye lisansörü olan Taha grubuna bağlı Tema Tekstil ise 1997 yılında LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını satın almıştır. Ülkemizde de bebek kıyafetleri sektöründe oldukça etkin ve yaygındır. Her kesime, her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı ürünleri vardır. Dolayısıyla en iyi bebek giyim markaları listesinde akla ilk gelenler arasındadır.

Dünyadaki En Kaliteli, En İyi Bebek Giyim Markaları Listesi

Dünyadaki en ünlü, en iyi bebek giyim markaları listesini de unutmadık. Yabancı ülkelerin (Alman, Fransız, Amerikan, İngiliz, İtalyan, İspanyol); Avrupa ve Amerika’nın en kaliteli, en iyi, en güzel bebek giyim markaları listesi hemen altta.

Alman Bebek Giyim Markaları Hangileri?

Apünktchen.
Bellybutton.
FROU FROU.
Hugo Boss.
Kidswear.
Kanz.
Logoshirt.
Macarons.
PAGLIE.
Pampolina.
Roma e Toska.
Steiff.

Fransız Bebek Giyim Markaları Hangileri?

OLIVIER-RIBARRDIERE.
Jacadi.
Petit Bateau.
Karl Lagerfeld Kids.
Zadig & Voltaire Kids.
HARTEN.
Bonpoint.
Carrément Beau.

Amerikan Bebek Giyim Markaları Hangileri?

Burt’s Bees Onesies.
Hanna Andersson.
Gerber Childrenswear.
L’ovedbaby. SHOP NOW AT L’ovedbaby.
Jazzy Organics.
Kate Quinn.
Posh Peanut.
Gap Baby.

İngiliz Bebek Giyim Markaları Hangileri?

Roundabout Childrenswear.
The Little Cloth Shop.
Lala + Bea.
Little Hero.
Lotus Maternity.
Magnet Mouse.
Sleepy Nico.
Superlove Merino.

İtalyan Bebek Giyim Markaları Hangileri?

Caffè d´Orzo.
DOUUUOD Kids.
Guess.
Il Gufo.
I Pinco Pallino.
Minina.
Naturino.
Paolo Pecora Milano.

İspanyol Bebek Giyim Markaları Hangileri?

Cóndor.
Doña Carmen.
M&H Baby.
Martín Aranda.
Marae.
Macilusion.
Eli 1957.
Irulea.
Mi Lucero.
J.V. José Varón.

Yalçın
Yalçınhttps://www.eniyibebek.com/
"Eniyibebek.com" yazarı...Ailesine aşık bir baba...

6 YORUMLAR

  1. Türkiye’deki bebek giyim markaları çok iyi ama pahalı maalesef. Bazı ürünlerin bizim giydiklerimizden daha pahalı olmasını anlamış değilim.

  2. Minimoda Bebek Market, Kayseri’de bulunan bir bebek ve çocuk ürünleri mağazasıdır. Mağaza, Çiftçiler Gç. No:1 adresinde yer almaktadır. Mağaza, 9:30-20:00 saatleri arasında haftanın 7 günü açıktır., Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bebek giyim, bebek ayakkabısı, bebek bezi, bebek arabası, bebek odası mobilyası, oyuncak, bebek bakım ürünleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Mağazada, yerli ve yabancı birçok markanın ürünleri satılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER YAZILAR

En Yeni Yorumlar